Poradna: Stndart azylu pro milence

Otázka:

Vlastním po otci nevyužívaný domek,na klidném místě, přízemí kuchyň s jidelnou a pokoj,přes chodbu koupelna a WC a v podkroví velká ložnice. Přes cestu je garáž a stání pro auto. Samota jen tři domky, u silnice č. 345 Hronov - Červený Kostelec. Zajímalo by mě jaké podmínky,jsou u tohoto ubytování zvykem,a jaká cenová hladina se za krátkodobé zapůjčení domku asi účtuje,zda je povlečení nutné zajistit majitelem nebo si i zákazníci vozí své? a za by o takovou to službu s přicházející zimou byl v mém regionu zájem?

Náchodsko - Trutnovsko , 09.10.2013
Odpověď

Pěkný den Honzo,

děkujeme za dotaz. Standardem je zajistit neustále čisté povlečení, na to jsou hosté azylů pro milence zvyklí. Píšet, že se jedná o chalupu na samotě. Jaká je k ní dojezdnost v zimě? Pokud zajistíte, že ihned po příjezdu bude na chalupě teplo, jistě zvýšite šanci na úspěch azylu pro milence.

kolektiv www.azylpromilence.cz , 11.10.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce milenecký azyl - azyl pro milence
Přejít na odborné články azylpromilence.cz

O nás

Internetové stránky AzylProMilence.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. Každý azyl pro milence RUČNĚ ověřujeme a řadíme do příslušného kraje a okresu.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.azylpromilence.cz pište na info@azylpromilence.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference